مجید محمدی حاجی

    متولد 1355   

    تحصیلات : کارشناسی آهنگسازی موسیقی ایرانی ، کاردانی مدیریت بازرگانی

    ایشان فعالیت هنری را از سال 1368 آغاز و مقدمات موسیقی را نزد خود آموخته، سپس از سال 1378 به کلاس درس استاد کیوان ساکت آغاز تحصیل نمود و از محضر ایشان بهره می برد.

    وی در سال 1380 به عضویت ارکستر وزیری به سرپرستی کیوان ساکت پذیرفته می شود ، کنسرتهای متعددی را در جشنواره موسیقی فجر در تالار وحدت و فرهنگ اجرا می نماید.ایشان در تیرماه 1386 به پیشنهاد استادش در آزمون تاسیس آموزشگاه شرکت و موفق به اخذ مجوز از مرکز گسترش فعالیتهای هنری می شود و آموزشگاه موسیقی وزیری را در شهرستان بابل تاسیس می نماید.

جعفر عقيلي

 

موسيقي و مقدمات سنتور نوازي را نزد استاد جواد بطحايي در فرهنگ خانه ساري از سال 1364 آغاز نمود. رديف ميرزاعبداله را نزد زنده ياد استاد مهران قلعه‌اي آموخت.از سال 1366 موسيقي كودكان (ارف) را به مدت 2 سال در كلاس درس آقاي كامران اميد آموزش مي‌گيرد و سپس از سال 1368 در فرهنگ خانه ساري، موسسه چاوش، آموزشگاه دستان و آموزشگاه وزيري به تدريس مشغول مي‌باشد.

رحيم حيدرپور

 

ايشان از سال 1369 به مدت 6 سال مقدمات آواز را نزد استاد عسكري آقاجانيان فرا گرفته است در اين هنگامه طي سالهاي 1375 و 77 نزد زنده ياد استاد رضوي سروستاني به شاگردي مي‌پردازد.

رديف دوره عالي آواز را نزد استاد رامبد صديف به مدت 7 سال فرا گرفته و از سال 1389 تا به حال نزد استاد محمدرضا لطفي تجزيه و تحليل رديف را مي‌آموزد.

در كارنامه هنري ايشان اجراي كنسرت به مناسبت نكوداشت استاد ناهيد، كنسرت نوا به جهت نكوداشت استاد صديف، كنسرت سه‌گاه، چهارگاه و اجراهاي متعدد ديگر به ثبت رسيده است.

كوروش فروردين

 

از سال 1367 گيتار كلاسيك و فلامنكو را نزد اساتيد مجيد شاه محمدي و سيامك مهاجر فرا گرفته و از سال 1380 در آموزشگاه‌هاي بابل، نور و ساري مشغول به تدريس تخصصي گيتار شده است.

در كارنامه هنري ايشان اجراي چند كنسرت آموزشي و پژوهشي انجام پذيرفت.

حمید علی گل زاده

 

فعالیت هنری خود را در سال 1369 آغاز می نماید. تئوری موسیقی را نزد مرحوم عباس شریفی فرا می‌گیرد سپس جهت فراگیری شیوه سنتور نوازی معاصر نزد استاد اردوان کامکار به شاگردی می پردازد.

وی در هفتمین جشنواره موسیقی فجر در رشته ساخت سنتور به مقام نخست نائل مي‌شود.

در کارنامه هنری ایشان کنسرت های متعددی به همراه گروه سماع، آفاق، دمساز،اساره سو و آموزشگاه موسیقی وزیری به ثبت رسیده است. 

 سید مهدی بیکایی

 

دف نوازی را از سال 1377 نزد استاد اسحاقی آغاز می نماید و در سال 1378 به کلاس درس استاد مسعود حبیبی راه می یابد دو سال بعد به دعوت استادش به گروه دالاهو می پیوندد و همراه اين گروه به  کنسرت هایی در تالار وحدت ، میلاد و همچنین در شهرهای اصفهان و رشت  اجرا مي‌نمايد.

در سال 1382 گروه کوبه ای ارغنون را تأسیس و دیگر فعالیتهای وی اجرای کنسرت در کشورهای فرانسه و ایتالیا در سال 1389 را می توان نام برد. 

كيانا روح افزا

 

از سال 1383 آموزش پيانو را نزد علي زاهدي فرا گرفته و مدتي نيز از كلاس درس بهنام ابوالقاسم بهره برده است. از فعاليتهاي وي مي‌توان به اجراي رسيتال پيانو در سال 1385 و آواي بهار در سال 1391 نام برد. 

 

   برزو بهرامی 

 

 

    مربی : تنبک و ساز های کوبه ای